Pozdrav od tělocvikářů - nejen pro žáky

Pěkné tipy, jak se udržet fit a v pohodě.

Dobré ráno,
připravil jsem pár tipů, jak se hýbat v době virové.

dobré a ještě lepší ráno

Výhody domácího studia jsou, že si můžete úkoly naplánovat, jak potřebujete a vstávat, kdy vám vyhovuje. Zpříjemněte si ranní vstávání cvičením Jógy a nabijte se tak na celý den.

připrav se na záchranu světa!

Trénuj jako Batman, Wolverine a nebo Spider-man! Buď připraven, až tě svět bude opět potřebovat!

udržuj se v rytmu
vyzkoušej nějakou z tanečních her na různé konzole. Pokud žádnou nemáš, tak stačí video na Youtube!

udělej si formu podle tvé oblíbené písně

až porazíme koronavirus a zase vyrazíme na koupaliště, poznáme, kdo v karanténě zahálel a kdo si dával do těla při svém oblíbeném songu.

Zahrada je hra

Pokud máš zahradu, tak ji můžeš využít jako skvělé sportoviště! Na zahradě se dá cvičit gymnastika, nebo si zahrát různé hry se svým sourozencem.

Bojovníkem Kung - fu, ninjou atd... (doplňte vyhovující) snadno a rychle

Pokud si někdy toužil stát se dračím bojovníkem, ale osud ti nepřál, tak právě teď je skvělá příležitost to změnit. Nauč se nějakou sestavu a přidej se ke stínovým bojovníkům.

Čas jsou svaly

Dopřej si intervalový trénink. Po pár opakováních se budeš jistě cítit příjemně. :)

Kalanetika
 Velmi účinné formování celé postavy, založené na využití rychle za sebou jdoucích pohybů v malém rozsahu. Můžeš to vyzkoušet třeba při čištění zubů.

protáhněte se

Bolí vás z toho ležení a posedávání svaly? Zkuste Suzukiho strečink a příjemně si protáhněte svaly.
cvičení na židli
 Na židli se nemusí jenom sedět a pařit na kompu, nebo dělat úkoly. Můžeme jí využít jako pomůcku na cvičení.

plankuj!
Koukáš teď hodně na telku? Proměň při tom svoje břicho na kámen. Stačí se jen koukat ve správné poloze.

Hodně zdaru a udržujte se fit. Pohyb je základem správné prevence a pomůže vám zůstat v psychické a fyzické pohodě. Nehledě na to, že zdravé tělo si mnohem lépe poradí s případnou nemocí.

Ať vás provází síla!

tělocvikáři