Velikonoční prázdniny začínají ve čtvrtek 28. března. Do školy se vracíme v úterý 2. dubna.

Letní příměstské tábory AKTUALIZACE

Červencový týden ve škole.

Vážení rodiče, milí žáci,

po několikaleté pauze bychom rádi nabídli našim žákům zúčastnit se letních příměstských táborů ve škole. Plánujeme je otevřít druhý červencový týden od 10. 7. do 14. 7. 2023. Tábory budou organizované ve škole a blízkém okolí dle náplně aktivit skupiny. Jedna skupina bude naplněna maximálně 12 - 15 žáky v uvedených věkových kategoriích. Tábory budou začínat v 8 hodin a končit v 15 hodin. Strava bude zajištěna ve školní jídelně a bude sestávat z dopoledních svačin a teplého oběda nebo obědového balíčku v případě celodenního výletu.

Plánujeme realizovat tyto skupiny:

Historie a umění, vedoucí T. Florianová, 6. - 9. třída

Tento klub je určen pro nadšence do historie a kultury. Během pěti dnů se seznámíme navzájem a budeme společně putovat skrz dějiny. Setkání budou provázet různé zábavné aktivity, které nám přiblíží historii s kulturu. Aktivity budeme provozovat jak uvnitř, tak i za branami školy.

Turisticko - poznávací klub, vedoucí R. Florianová, 5. - 9. třída

Tato aktivita je určena pro všechny, kteří mají rádi výlety a baví je historie. Během pěti dnů se seznámíme s dějinami našeho města, prozkoumáme zajímavá místa, poznáme významné stavby i osobnosti. Cíle našeho putování jsou zatím tajné. Cesta za dobrodružstvím může začít.

Dramatická výchova a výtvarné činnosti, vedoucí P. Zemenová, L. Strnadová, 3. - 5. třída

Z pohádky do pohádky

Tábor je určen pro žáky 2. až 5. třídy. Prožijeme pět dní plných pohádkových kouzel. Zahrajeme si pohádky a pohádkovou hru. Navštívíme tajuplné místo v Praze. Vyrobíme si pohádkovou bytost a jiné výrobky spojené s tématem pohádka. Tábor je zaměřen na rozvoj kreativity, představivosti, improvizace, empatie a smyslového vnímání. Těšíme se na všechny děti, kterým nejsou pohádky cizí.

Sportovní kurz pro starší žáky s prvky sebeobrany aj., J.Pešková, H. Kovaříková, 5. - 8. třída

Ztraceni v lese

Pro skupinu přátel z města, kteří se rozhodli strávit víkend v přírodě, to byla jen další obyčejná cesta vlakem. Plni nadšení se těšili na výlet, ale bohužel se jim přihodilo něco, co si neuměli představit. Během cesty jim havaroval autobus a následně se nekontrolovatelné vozidlo zřítilo do hlubokého lesa. Zmatení a zranění se snažili najít cestu ven, ale brzy zjistili, že jsou uvězněni v divočině. Museli se rychle přizpůsobit novému prostředí a naučit se přežít v lesním terénu. Zatímco hledali způsob, jak se dostat ven, museli se potýkat s hladem, únavou a nebezpečím, které se jim stavělo do cesty. Avšak neztráceli naději a věřili, že najdou způsob, jak se vrátit zpět do civilizace. A tak začala jejich dobrodružná cesta plná napětí, záhad a překážek, které museli překonávat, aby přežili.

Sportovně - pohybové hry pro mladší žáky, vedoucí T. Hinterholzingerová, 1. - 3. třída

Příměstský tábor se zaměřuje na sportovní a pohybovou všestrannost, kterou budeme rozvíjet převážně prostřednictvím atletiky, gymnastiky, pohybových a míčových her. Na děti čekají různé soutěže a dobrodružství.  Vydáme se také na celodenní výlet s ohledem na počasí.  Děti se mají na co těšit.

Cenová kalkulace

Cenová kalkulace zahrnuje dopolední svačinu, oběd a zajištění pitného režimu v ceně 70 Kč/ den, poplatek na materiál 400 Kč, celkem tedy za týden 750 Kč.

Přihlášku si můžete stáhnout níže, vyplněnou odevzdávejte paní třídní učitelce do konce května.

Přihláška.doc (113.5 kB)

Michaela Gleichová, ředitelka školy